×

Hakkımızda

Royal Plus Gayrimenkul Daima Sizinle...

2018 yılında gayrimenkul sektöründe yola çıkmaya karar verdiğimizde Türkiye çapında bir kuruluş olmayı hedefledik. Öncelikle bu sektörde garantili, güvenilir hizmet verebilmek için ofisimizin adını ROYAL PLUS olarak belirledik.

ROYAL PLUS GAYRİMENKUL 02 Ocak 2020 tarihinde kurulmuştur. Gayrimenkul Sektöründe farklı markalar çatısı altında uzun zaman başarıyla çalışmış ekip tarafından ROYAL PLUS GAYRİMENKUL ismiyle profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermek için hayata geçirildi.

ROYAL PLUS Modern görünümü dinamik, genç, eğitimli uzman danışmanları ve etik kurallar ile gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmekteyiz. Satılık, kiralık portföylerin bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak gayrimenkul sektöründe kazandırmaya devam eden, gayrimenkul yatırımcılığına ve ihtiyaç sahiplerine güvenilir bir ortam içinde zengin portföy sunarak emlak taleplerini karşılayan gayrimenkul firmasıyız.

Müşterileri, çözüm ortakları ve meslektaşlarıyla karşılıklı güven ve yakın işbirliği içinde olan ofisimiz alım-satım, kentsel dönüşüm, projelendirme, değerleme, expertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlamak için müşteri merkezli ve sonuç odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

Royal Plus
Gayrimenkul

Ofisimiz sizin ikinci eviniz!

Royal Plus Gayrimenkul ile en çok kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?